Buiten filmen ESVA

Buiten filmen ESVA 16 mei 2017

Dinsdagavond 16 mei was het zo ver, buiten filmen in Wageningen door leden van ESVA.

De afspraak was dat gestart werd op het bekende 5 mei plein en we daarna een route door Wageningen zijn gaan lopen waar we 17 gebouwen en objecten tegen kwamen en moesten filmen .

De gefilmde beelden moeten daarna, als de DVD wordt gemaakt, voorzien worden van een voice-over waarin bijzonderheden vermeld worden over de vertoonde beelden. De films worden vertoond op de eerste clubavond dinsdag 26 september.

Mede door het prachtige weer werd het een gezellige avond die afgesloten werd op het terras van het Heerenstraat theater met een drankje.

Ondanks het feit dat tijdens het voorstel om in Wageningen te gaan filmen ( ingebracht op een van onze clubavonden) iedereen het een goed en leuk plan vond waren er toch maar 8 leden . Teleurstellend en niet erg motiverend voor de programma commissie.

Dick Knoop